Мода на вишиванку повертається!

Таке поняття як мода дуже не стабільне, адже кожного року, кожного сезону мода змінюється. І ті речі, які залишаються в моді хоча б декілька років можна назвати класикою. Чи торкається це українського вишитого вбрання? Чи модні вишиванки? Звичайно! Адже саме вишиванку можна назвати класикою української моди. Вона існує тисячі років, та славиться своєю красою та яскравими орнаментами.

Вишиванка – це біла льняна сорочка вільного покрою, оздоблена гарними вишитими орнаментами. На сьогоднішній день вона стає все більш популярнішою. З часів Незалежності України український народ почав культурно відроджуватись. До нашої країни повернулась українська мова, відкрилися музеї наших художників, встановлені пам’ятники українським героям, тощо. Також культурне відродження торкнулося і українського національного одягу та свідомотсі.

вишиванка Вопли Видоплясова

Народні артисти одягають вишиванку як у повсякденному житті так і на своїх концертах.

вишиванка родини Ющенко

Політики почали одягати вишиті сорочки на урочисті події, свята, адже це показує що вони справжні патріоти та сини України. І український народ від них не відставав, на свята, гуляючи містом можна побачити багатьох людей одягнених в вишиванку чоловічу, вишиванку жіночу, та дітей одягнених в дитячі вишиванки.

сучасна молодь в вишиванках

Молодь полюбляє носити вишиванки з джинсами, шортами, легінсами, адже це дуже яскраво і модно. Все більше молодих українських дизайнерів використовують вишивання в своїх колекціях.

Звичайно, що з кожним днем вишиванки набувають більш сучасного вигляду. З’явилися вишиті сорочки в офісному стилі, майстрині почали використовувати різні сучасні тканини, з’явилися модні вишиті спідниці, молодіжні вишиванки, та все ж суть самої вишиванки не змінилася. І нікуди не зникли класичні старовинні вишиванки, зроблені із справжнього полотна, вишиті власноруч українськими майстринями. Також великої популярності набуло вишите вбрання на весілля, дуже багато пар замовляють у майстринь вишиванки з однаковими орнаментами, адже дуже гарно виглядають молоді в однаково вишитому вбранні.

Як на мене, це дуже важка робота, адже вишиванку вишивають декілька тижнів. І в неї вкладають не тільки свої сили, але і душу. Саме тому справжня якісна вишиванка коштує не дешево. По результатам опитування пересічних громадян України, майже в кожного є вишиванка. А в кого її немає той хоче її придбати. Тому, якщо Ви ще не стали щасливим власником вишиванки, з великою радістю чекаємо Вас в нашому інтернет-магазині. Існує багато переваг в купівлі вишиванок через інтернет-магазин (див. статтю)

Все українське для українців.

 

Я - Українець - магазин Твоєї Батьківщини.

27 Січня 2011