Вишиті сукні бісером, нова колекція.

Пропонуємо Вашій увазі дві моделі нових вишитих суконь. Вишуканий фасон, натуральний сірий льон та ніжні, витончені квіткові візерунки, вишиті вручну бісером – це справжній хіт української моди. Ці вишиті сукні – це уособлення краси, витонченості та елегантності. В них Ви почуватиметеся справжньою леді.

Льняна жіноча сукня вишита бісером     Жіночі льняні вишиті сукні прямого покрою бісером

Всі ці моделі ви можете знайти в рубриці вишиті плаття.

Перша сукня вишита вручну шовковими нитками та бісером блакитного та бузкового кольорів. Це ніжне поєднання кольорів гарно пасуватиме спокійним, чутливим жінкам. Буде до вподоби витонченим натурам. Сірий льон дуже гарно гармонує з вишитими блакитними ромашками та бузковими маками. Цю сукню можна одягати як на свято, так і в повсякденному житті, адже вона виглядає святково і елегантно.

Інша модель сукні вишита вручну червоними, помаранчевими нитками та бісером. Вишукані мережки по низу сукні та по низу рукавів, в поєднанні з вишитим поясом підкреслять талію, та зроблять Ваш образ елегантним та стильним. Пасуватиме креативним, яскравим жінкам, які полюбляють бути в центрі уваги.

Нові дві сукні в українському стилі, з досить класичним силуетом, вдало поєднуються з незвичайною фактурою вишивки. Ці дві моделі розшиті різнокольоровим бісером і шовковими нитками, ручної роботи українських майстринь, вишиті дуже якісно і стильно, завдяки чому вони виглядають дуже самодостатньо і модно навіть у відсутності додаткових аксесуарів.

Бажаємо приємних покупок.

Щиро Ваш, інтернет-магазин "Я-Українець".

29 Листопада 2012