Вишита вечірня сукня.

Новинка: вишита вечірня сукня

Шановні покупці! Звертаємо Вашу увагу на те, що в нашому інтернем-магазині «Я-Українець» в листопаді 2012 року з’явилась нова колекція вишитих суконь. Це модні льняні вишиті сукні в українському стилі, вкриті шовковими нитками, вечірні сукні, які порадують Вас своєю вишуканість та красою.

Головною вечірньою моделлю цієї колекції стала довга вишита вечірня сукня шифонова, темно синього кольору, з вишивкою маки, волошки та квіткові пелюстками і лямки. Завдяки своєму вільному крою вона буде личити майже будь-якому типу фігури, а прямий розріз збоку зробить Ваш образ екстравагантним, малюючи витончені образи.

Вечірня сукня в українському стилі з шифону Довга вишита сукня вечірня з елементами вишивки маки

Гарно пасуватиме на будь-якій вечірці, святі, дні народженні та інших заходах. В ній кожна жінка виглядатиме незабутньо. Тому обираючи довгу вечірню сукню, обирайте вишиту сукню з елементами вишивки, адже власне вишивка ручної роботи, витончені візерунки, шовкові нитки та якісний шифон – це саме те поєднання, яке уособлює в собі українська вишита сукня, і саме вона має бути у кожної жінки. В довгій вишитій сукні сірі будні зміняються веселими святами! Одягайте українське!

Всі ці моделі ви можете знайти в рубриці вишиті плаття. Бажаємо приємних покупок.

Щиро Ваш, інтернет-магазин "Я-Українець".

13 Листопада 2012