Вишиванки чоловічі осінь 2014

вишиванки чоловічі осінь 2014

Інтернет-магазин «Я-Українець» пропонує Вашій увазі нові моделі вишиванок чоловічих колекції «Осінь-2014». В цій колекції Ви знайдете прекрасний вибір вишитих сорочок, складні візерунки ручної роботи, якісний український льон, різноманітність колірної гами. Одягайте вишиванки, адже прийшла осінь золота, бабине літо, і пора вже показати справжніх себе, справжніх українців.

вишиванка чорна з коміром Перша новинка – це чоловіча вишиванка чорна з вишитим коміром. Бежево-золотиста вишивка, натуральний льон зроблять Ваш образ стильним та модним. А відкладний вишитий комір тільки підкреслить Вашу особистість. Ніжне поєднання кольорів, ручної роботи вишивка, та натуральний льон – це саме те, що потрібно справжньому чоловікові.
Наступна наша модель – вишиванка чоловіча з чорного льону з червоно-білою вишивкою. Ця модель пасуватиме чоловікам, які полюбляють класику. Бездоганний дрібненький крестик, досконале поєднання кольорів та вишуканий чорний льон – це справжня українська якість. В цій вишитій сорочці Ви будете почуватися справжнім козаком. вишиванка чорна червона вишивка
вишиванка чоловіча сіра Ще одна перлина нашої осінньої колекції – вишиванка чоловіча, виконана на сірому натуральному льоні, вишита червоно-чорними нитками, дрібненьким хрестиком, стане знахідкою для справжніх любителів української культури. Адже така вишита сорочка – це класика, яка пасуватиме під будь-які брюки, чи джинси. Це сорочка, яка має бути у кожного патріота, вона уособлює в собі натуральність, комфорт, ручну роботу майстра, та красу складних узорів.

Останні дві моделі мають назву Коломийські вишиванки, адже вони вкриті яскравим орнаментом, розшиті помаранчевими, зеленими, жовтими нитками, які так і приковують погляди оточуючих. Ніби сама осінь вкрила своїми барвистими візерунками сорочки. Виконані на білому льоні, ці вишиті сорочки підкреслять Вашу особистість, та подарують гарний настрій Вам та оточуючим. Будуть гарним вбранням як на весілля, так і на день народження та інші свята.

вишиванка коломийська вишиванка різнокольорова

Всі ці чудові моделі Ви можете знайти в рубриці вишиванка чоловіча. Бажаємо приємних покупок.

Щиро Ваш, інтернет-магазин "Я-Українець"

27 Листопада 2014