Вишиванка - універсальний подарунок

Вишиванка -  універсальний подарунок
Давно не секрет, що День Народження є найкращим приводом для зібрання друзів і рідних в приємній та теплій атмосфері, чи колег по роботі, з якими працюєш щодня пліч-о-пліч. Але вибір подарунку не така вже і проста справа. Майже в кожного виникало запитання:
Який подарунок подарувати? Що могло бути чудовим подарунку коханій людині, рідним, друзям, колезі по роботі чи боссу. Адже завжди хочеться, щоб подарунок був доречним, потрібним та корисним.
Є багато речей які можливо підійдуть адресату, але щоб вгадати, треба добре знати людину, її смаки, інтереси, бажання.
А що дарувати малознайомій людині, чи наприклад, іноземцю чи новачку в колективі?
Багато людей надають перевагу сувенірам, але найкращим універсальним подарунком - є вишиванка, яка має значно більше переваг: Даруючи цю вишиту сорочку особа завжди її хоче одягти і цим Ви маєте змогу побачити як буде вона виглядати на іменинику, це також відбувається з піднесенням святкового настрою оточуючих гостей і вона не залишиться не поміченою, як наприклад сувенір, який як за звичай після дарування кладуть до решти подарених речей не приділяючи йому багато уваги.

Вишиванка однаково підійде всім і не буде зайвою, якщо навіть вже є одна, існує безліч візерунків та композицій кольорів, тому наврядчи Ви купите однакову. Зараз все більш набуває популярності дарувати цілий національний костюм, якщо це чоловічий, то разом з вишиванкою дарують козацькі червоні широкі шаровари, пояс та козацьку шапку, накладні вуса, булаву, тощо; якщо ж жіночий - плахту чи спідницю, пояс, намисто та український вінок. Не слід вишиванки ототожнювати з звичайними сорочками, адже це далеко не так, вишиванка вишита в ручну, це як витвір мистецтва, це дуже кропітка праця, яка цінується і поважається і знаходить все більше шанувальників та виглядає по-справжньому бездоганно.

Існує декілька порад #як підібрати вишиванку# які допоможуть найбільш вдало обрати потрібну Вам вишиту сорочку, а широкий асортимент нашого магазину не залишить Вас без бажаної вишитої сорочки.

14 Травня 2013