Вишиванка жіноча бісером. Новинки.

Раді вітати з оновленням жіночої колекції вишитих сорочок очолює яку вишиванка жіноча вишита бісером та шовковими нитками на ніжному шифоні. Колір вишивки виконаний в срібній і золотій гаммі який особливо наповнює сорочку елегантністю, так само як гарно зроблені мережки на рукавах та грудях, що яляється показником майстерності. Ваш блискучий образ в цій вишитій сорочці не залишить байдужим оточуючих, тож готуйтесь до уваги та компліментів.

вишиванка жіноча з бісеру золото    Жіноча вишиванка вишита бісером срібна

Дуже яскравою сорочкою в нашій колекції стала вишиванка жіноча з бісера на домотканому полотні розшита різнокольоровим бісером, а квітучі узори заворожать погляди оточуючих. Зелені листочки,червоні та сині квіти, із золотистими гілочками, вишиті бісером на натуральному домотканому полотні, вкривають всю сорочку і виглядають яскраво та по весняному сонячно. В цій вишиванці Ви будете завжди мати сміливий та сяючий вигляд і будете завжди в центрі уваги.

Вишиванка жіноча різнокольоровий бісер

Всі ці моделі вишиванок бісером ви можете знайти в рубриці вишиванка жіноча в якій можна їх купити по доступній ціні. Бажаємо приємних покупок.

Щиро Ваш, інтернет-магазин "Я-Українець".

29 Листопада 2012