Види вишиванок чоловічих

Види чоловічих вишиванок
Існує багато вишиванок з найрізноманітнішими вишивками та узорами, різного кольору та фасону. Для вишиванок зазвичай використовують такі тканини: льон, домоткане полотно, шифон та поплін. (Про кожен з матеріалів детально описано тут). В залежності від призначення вишиванки ділять на такі види:

традиційна

Це сорочки вишиті на сірому льоні червоно-чорними або синіми нитками, вишиті хрестиком та зазвичай вкриті мережками Ці вишиті сорочки для справжніх шанувальників історичного вигляду вишиванки. Сорочки чудово пасують до літніх лляних штанів утворюючи гармонійних вигляд в найкращих українських традиціях.

патріотична

Цю позицію однозначно посідає вишиванка з чевроно-чорною вишивкою на білому чи сірому льоні, яка є класикою української культури. Саме вона символізує та уособлює нашу Батьківщину та з першого погляду показує що "Я-Українець!". Саме в ній Ви почуватиметесь справжнім козаком, мужнім та сильним чоловіком, а найголовніше справжнім патріотом України

елегантна

До цієї групи слід віднести вишиванки з чорного льону з найрізноманітнішою яскравою вишивкою здебільшого золотого чи сріблястого відтінку, або традиційного червоного коліру. Ці вишиті сорочки надають чудового витонченого вигляду та відносятьсь до вечірнього одягу, та на додачу чорний колір придає більш стрункого стану. Також вишиванка на чорному льоні носять більш практичний побутовий характер завдяки чому, їх ще називають "вишиванка на кожен день".

сучасна

Здебільшого це вишиванка з синьою вишивкою, модного крою, яку молодь полюблює комбінувати з джинсами, легінсами, тощо, також з різними комбінаціями відтінків та візерунків які гармонізують сучасний стиль. Сучасна молодь залюбки носить вишиванки, показуючи цим свою повагу до нашої історії.

літній варінт

Це переважно сорочка на короткий рукав, вишита світлими нитками, дуже гарно пасуватиме чоловікам під літні брюки. Також це можуть бути і вишиванки на довгий рукав, але вони мають бути з натурального льону, тому, що льон не є товстою тканиною і чудово справляється в спекотній літній день.

нейтральна

До цієї групи відносяться сорочки нейтральних відтінків які однаково підходять під будь-яку подію та одяг. Бездоганно пасує до ділового костюму, також як одяг для роботи в офісі та зустрічей. Це такі популярні вишиванки як "біла по білому", "сірим по білому" та інші.

елітна

Це вишиванка, яка зроблена з великої кількості складних візерунків, колір вишивки насичений та різноманітний, вишита на домотканому полотні. Основною відмінністю є складна вишивка дуже дрібним хрестиком, велика кількість мережок ручної роботи та кропітка праця майстра покладена в її основу.
В нашому інтернет-магазині "Я-Українець" Ви знайдете собі вишиванку на будь-який смак, на будь-яку подію, вишита сорочка буде Вам гарним подарунком для своїх близьких та друзів.
5 Квітня 2014