Вишиванка жіноча

Вишиванка жіноча, українська краса та врода.
Вишиванка жіноча - це чудова та приваблива вишита сорочка вкрита бездоганною вишивкою ручної роботи, праця золотих рук народних метців, натхненна душа яких знаходить своє відображення у візерунках українських вишиванок. На сьогоднішній день існує великий вибір вишиванок жіночих різного фасону, матеріалу, способу вишивки та кольору. Традиційна льняна, червоно-чорна вишита сорочка пасуватиме жінкам, які полюбляють класичний стиль. Чорна з різнокольоровою вишивкою, підкреслить витончений, елегантний стиль, блакитна вишивка підійде молодим, енергійним та яскравим дівчатам. Вишиванка бісером сподобається жінкам, які прагнуть підкреслити всою індивідуальність. В будь-якій вишитій сорочці Ви виглядатимете яскраво та вишукано, і завжди будете в центрі уваги. Не важливо, яку саме вишиванку Ви оберете, важливо те, що Ваш вибір - це уособлення української культури.

Вишиванка жіноча - це символ української краси. Ми пропонуємо найрізноманітніші вишиті жіночі сорочки зроблені з натурального льону чи домотканого полотна, папліні, вишиті вручну пишними візерунками, що підкреслюють красу і вишуканість кожної української пані.

Фільтр
Техніка вишивки
Рукав
Довгий(12) 3/4(4)
Колір матеріалу
Спосіб виготовлення
Метод нанесення

Як обрати вишиванку жіночу?

Обрати жіночу вишиту сорочку не так легко, адже існує величезний асортимент вишиванок, великий вибір моделей, кольорів, але ми спробуємо Вам допомогти.

  • Перш за все, потрібно вибрати якісний матеріал, з якого виготовляється вишиванка жіноча, це має бути льон, домоткане полотно, бавовна та інші.
  • Звертати увагу потрібно на крій вишитої сорочки, вона має бути якісного крою, з рівними шовчиками, щоб гарно підкреслювала фігуру.
  • Також, головною складовою вишитих сорочок є сама вишивка, вона має бути з якісних ниток, хрестик в хрестик, ниточка до ниточки.

Де купити вишиванку жіночу?

Інтернет-магазин "Я-Українець" пропонує широкий вибір вишиванок жіночих. Наші жіночі вишиті сорочки з якісних натуральних матеріалів, вишиті вручну українськими майстринями. Купити вишиванку жіночу Ви можете, переглянувши фото у нас на сайті, і зробити замовлення онлайн, або в телефонному режимі. Ми з радістю допоможемо Вам з розміром або моделлю. Ми робимо доставку по всій Україні і за кордон. Робити покупки через інтернет дуже зручно і легко. Спробуйте, і самі в цьому переконаєтесь.